В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
tititititititi
tititititititi
28.10.2021 18:21 •  Математика

Подскажите сценку на тему "как празднуют новый год в швеции" .заранее

Ответ:
vovamandrik060p09ui1
vovamandrik060p09ui1
03.10.2020 01:15
Новий рік у Швеції святкують не один, а кілька днів. Починається все з того, що шведи вивішують у своїх вікнах мерехтливі зірочки з паперу. Це створює в кожному місті та містечку атмосферу свята. 
Перед Новим роком діти обирають королеву світла - Лютецію. Її вбирають у прекрасну білу сукню, а на голову надягають корону з запаленими свічками. Лютеція повинна не лише радувати оточуючих своєю красою, вона має принести подарунки дітлахам і ласощі домашнім тваринкам: кішці - вершки, собаці - цукрову кісточку, віслюку - морквинку. Шведи полюбляють святкувати Новий рік у компанії друзів, тому влаштовують гучні та веселі вечірки, де немає пишної вечері, а лише традиційний «шведський стіл». У жодному будинку вночі не гасять світло, щоб вулиці усього міста були яскраво освітлені й свято розливалося довкола. А ще на щастя шведи б'ють посуд об двері своїх сусідів. Проте не варто робити цього вдома, в нашій країні, адже ваші сусіди, напевно, не знають такої традиції і можуть образитись.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Математика
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?