В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
12VikaSmirnova34
12VikaSmirnova34
23.06.2020 13:42 •  Математика

В обох діжках було 59 кілограмів меду після того як до першої діжки добавили 18 кг меду а з другої забрали 8 кг то в першій діжці стало меду удвічі більше ніж у другій скільки кілограмів меду було в кожній діжці спочатку?

Ответ:
Alik2017
Alik2017
02.08.2022 06:00

Відповідь:    у  І - ій діжці було 28 кг меду ,  у  ІІ - ій діжці  31 кг .

Покрокове пояснення:

    Нехай у  І - ій діжці було х кг меду , тоді у  ІІ - ій діжці  ( 59 - х ) кг .

    Рівняння :   х + 18 = 2* ( 51 - х ) ;

                         х + 18 = 102 - 2х ;

                         х + 2х = 102 - 18 ;

                         3х = 84 ;

                           х = 84 : 3 ;

                           х = 28 кг у  І - ій діжці ;

         59 - х = 59 - 28 = 31 ( кг ) - у  ІІ - ій діжці .

    В  -  дь : у  І - ій діжці було 28 кг меду ,  у  ІІ - ій діжці  31 кг .    

0,0(0 оценок)
Ответ:
dghtf
dghtf
02.08.2022 06:00

Розв'язання завдання додаю.


В обох діжках було 59 кілограмів меду після того як до першої діжки добавили 18 кг меду а з другої з
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Математика
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?