V¹= 80 м/мин
V²=60 м/мин
S=100 м
t=?сағ
Шешуі:80-60=20 м/сағ
100÷20=5 сағ
Жауабы:ұшақ 5 сағаттан кейін қуып жетеді
Пошаговое объяснение:
Осылай,бірақ жауабы дұрыс па білмеймін?
V¹= 80 м/мин
V²=60 м/мин
S=100 м
t=?сағ
Шешуі:80-60=20 м/сағ
100÷20=5 сағ
Жауабы:ұшақ 5 сағаттан кейін қуып жетеді
Пошаговое объяснение:
Осылай,бірақ жауабы дұрыс па білмеймін?