1) 300
2)300
3)540.
✓✓✓✓✓✓✓✓✓
S=v•t. S=90км/ч • 6ч = 540 км
v=S:t. v=21000км : 70ч = 300 км/ч
t=S:v. t=27000км : 90км/ч = 300 ч
1) 300
2)300
3)540.
✓✓✓✓✓✓✓✓✓
S=v•t. S=90км/ч • 6ч = 540 км
v=S:t. v=21000км : 70ч = 300 км/ч
t=S:v. t=27000км : 90км/ч = 300 ч