В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
sirushdarbinyap0aqdv
sirushdarbinyap0aqdv
12.03.2021 10:26 •  Литература

Написати міні-твір на тему моє ставлення до Суботика (обсяг не більше 10 речень).

Ответ:
aki4
aki4
30.05.2023 12:02

Объяснение:

Суботик - одне з найбільш чудових міст, які я коли-небудь відвідував. Його вулички, затишні кав'ярні, архітектурні пам'ятки та гостинні місцеві жителі залишили у мене незабутні враження. Я завжди з нетерпінням чекаю на наступний візит, щоб знову зануритись у це чарівне місто. Суботик - це місце, де я можу насолоджуватись красою природи, відвідувати цікаві музеї та галереї, відчувати атмосферу спокою та гармонії. Якщо ви ще не були в Суботиці, я вам щиро раджу відвідати це місто і на власні очі побачити його красу та гостинність. Для мене Суботик - це не просто місто, а місце, в якому я завжди почуваюся як вдома, і я з нетерпінням чекаю можливості повернутись туди знову та знову.

0,0(0 оценок)
Ответ:
OLYA332321
OLYA332321
30.05.2023 12:02

Відповідь:

Пояснення:

я ставлюсь до нього добре. Я вважаю що це день коли наша природа і оселя очищається. Це дуже добре коли чисто. По перше це добре для легень. А по друге це добре для пересування по кімнаті або подвір’ї. То і вам раджу очищати природу або квартиру від непотрібних речей або пилу. Бажаю легкого суботника!

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Литература
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?