В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
Lerka0tarelka
Lerka0tarelka
15.04.2022 02:41 •  Литература

Написати твір на тему "Яким я бачу майбутнє людства?" (за прочитаними творами Р.Бредбері "Усмішка" та Р.Шеклі "Запах думки" та власними поглядами на майбутнє) (або "Роль літератури й мистецтва в майбутньому) Обсяг твору: 1 - 1,5 ст.
, придумайте свой, а не уже существующий!

Ответ:
nikitabordkin
nikitabordkin
30.04.2021 14:10

Я вважаю що на даний момент у людства не все так добре як всі говорять, тому що людина сама вбиває свою планету, якщо людина не перестане добувати нафту, забруднювати атмосферу землі і води такі як річки, озера, океани, моря. Те незабаром настане або якась дуже велика проблема на увазі вірусу, через якого людство дуже постраждає, або почне війна за їжу і воду. Але якщо людство все таки почне думати, і перестане забруднювати планету, то незабаром ми можемо і винайти поліпшені літальні апарати і зможемо полетiти на інші планети.

Объяснение:

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Литература
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?