В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
shipashka
shipashka
11.06.2022 19:39 •  Литература

Написати лист у майбутне на тему "Я та мої однокласники через 15 років"​

Ответ:
Viktor15102
Viktor15102
29.01.2021 19:27

Привіт, майбутнє! Привіт, мої колишні однокласники!  15 років минуло з тієї пори, звідколи ми попрощалися зі школою. Але ніколи, ніколи я не забувала вас. А ви зовсім на змінилися, ну, майже не змінилися. Не знаю, як ви, а я сумую за тими часами, коли єдиною проблемою була контрольна з математики або диктант з англійської мови.

Ви всі такі змужнілі, високі, стрункі. Як приємно вас бачити, мої однокласники. Ви багато чого досягли, ваші заповітні мрії здійснилися. Так само, як і в мене. Я хотіла бути лікарем - і стала. Живу зараз у великому місті, працюю в лікарні. Маю діточок, чоловіка, квартиру. Не все гаразд, але ж ми вміємо долати труднощі, правда? Школа нас і цьому навчила.

Хочу побачити вас усіх іще років чере десять, сподіваюся, ще обов"язково станеться. А тепер давайте заспіваємо нашу улюблену пісню.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Литература
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?