В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
ЖеньОК282
ЖеньОК282
09.05.2023 14:07 •  Химия

Іть , треба твір на тему що булоб якби люди не знали хімії дуже треба але не таке що є на сайті

Ответ:
Greninja
Greninja
07.08.2020 22:24
Життя без знань було б не цікавим і небезпечним.небезпечним, тому що нас оточують різні речовини. серед яких є отруйні. їдкі, вибухо- і пожежнонебезпечні.не знаючи властивостей таких речовин і правил поводження з ними, виникли б пожежі, вибухи і отруєння і  хімічні опіки.Вони і зараз виникають із за **дефіциту** знань з хімії.Хімія дає крім відомих речовин все нові і нові синтетичні речовини., які не зустрічаются в природі.І не треба  боятися продуктів харчування в яких штучні речовини, але ідентичні природним, тому що склад речовини сталий.справа лише в тому чи якісно синтезована речовина, чи не м істить вона домішки небезпечних речовин.Навіть добування цукру з буряку це хімічний процес.А згадайте скільки нових матеріалів дає хімія, які і змінюють метали,а що б ми робили без ліків, фарб і т.д., і так можна продовжувати і продовжувати.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Химия
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?