В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
andryshaua1
andryshaua1
03.08.2022 03:36 •  Қазақ тiлi

Диалог на тему я разговариваю с другом по телефону на казахском

Ответ:
Angelina123321123321
Angelina123321123321
04.10.2020 20:45
- Досым, сәлем, неге көптен хабарласпай кеттің?
- Сәлем, досым, мен жазда атамның аулында болып, сенімен хабарласа алмадым. Өзіңдің дауысыңды қатты сағындым.
- Бәсе, мен телефон соқсам, жауап ала алмағаным сол екен ғой, жарайды, бәрі жақсы болса болды, мен сені уайымдап жүр едім.
-Рахмет, мен де бәрі жақсы, сен өзің қалайсың?
-Рахмет, менде де бәрі жақсы, енді үзбей хабарласып тұрайық. Сау бол.
- Жарайды, сау бол.
0,0(0 оценок)
Ответ:
kseniazorina14
kseniazorina14
04.10.2020 20:45
- Сәлем,Алмас!
-Сәлем! Қал - жағдайын қалай?
-Бәрі керемет! сенің ше?
-Жақсы.
-не істеп отырсың?
-Серуенге шығайын деп жатырмын. ал сен ше?
-"Абай жолы" атты әдеби шығарманы оқып жатырмын.
Источник:
Перевод
- Привет,Олжас!
-Привет! Гор - как дела?
-Все отлично! А твои?
-Хорошо.
-что делаешь?
-Я собираюсь на прогулку'. а ты?
-"Путь абая" читаю литературное произведение
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Қазақ тiлi
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?