В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
Шпунтя
Шпунтя
03.04.2020 20:38 •  Қазақ тiлi

Переведите на казахский < 3 меня зовут аня. мне 13 лет. моя семья состоит из 4 человек. я мама папа и брат. папу зовут юрий. по дому он делает не много..но в большей половине, я . готовить кушать, иногда, "учусь" делать ремонт. просто гвозди и шурупы.. он много работает.. и мне с .

Ответ:
гуманитарий0013
гуманитарий0013
09.07.2020 22:39
Менің атым Аня.Мен 13жастамын.Менің жанұямда 4 адам бар.Мен,анам,әкем,ағам.Әкемнің аты Юрий.Ол үй шаруасында көп ештеңе жасамайды.Көбіне үй шаруасында әкеме мен көмектесемін.Ас әзірлеуге көмектесем,тіпті кейде жөндеу жұмыстарын да үйренем.Шегелерді алып беріп көмектесем.Әкем өте көп жұмыс жасайды.Және маған химиядан көмектеседі.
0,0(0 оценок)
Ответ:
maksdodaruk1
maksdodaruk1
09.07.2020 22:39
Менің есімім Аня.Мен 13 жастамын.Менің отбасымда 4 адам.Мен анам,әкем және ағам.Әкемнің есімі Юрий.Ол үй шаруасына көп араласпайды.Бірақ көп жағдайда,мен көмектесемін.Тағам әзірлеуге көмектесемін,кейде,үй жөндеуге хабарласам.Жай ғана шеге және шуруп алып берем...Ол көп жұмыс жасайды.Және маған химия пәнінен көмектеседі.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Қазақ тiлi
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?