В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык

Поміркуйте, які були можливості для облаштування громадського простору на сілі і в місті на початку ХХ ст.?

Ответ:
Kireezy
Kireezy
30.05.2023 19:09

На початку ХХ століття можливості для облаштування громадського простору на сілі та в місті були обмежені. У сільській місцевості, де більшість населення складалося з селян, громадський простір обмежувався церквою, місцевою школою та ринком. У містах, де було більше можливостей для розвитку громадського простору, він все ще був обмеженим. Більшість міст були забудовані тісними вуличками, а громадські майданчики та парки були розташовані в центрі міста та були невеликими.

Проте, з початком ХХ століття почали з'являтися нові можливості для облаштування громадського простору. Зокрема, з'явилися нові технології та матеріали для будівництва, що дозволяли створювати більш сучасні та комфортні споруди. Також з'явилися нові ідеї щодо облаштування громадського простору, зокрема, ідеї проектування міст за принципами гігієни та здорового життя.

У цілому, можна сказати, що на початку ХХ століття можливості для облаштування громадського простору на сілі та в місті були обмежені, але з часом з'являлися нові можливості та ідеї, які дозволяли розвивати громадський простір та зробити його більш комфортним для життя.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: История
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?