В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
lelyaklochkova
lelyaklochkova
05.09.2021 02:15 •  История

Якою повинна була бути доля України у майбутньому за Конституцією П.Орлика
( 3 відповіді )

мати автономний устрій;

територія України складається з Чернігівського, Київського та Брацлавського воєводств

увійти до складу Російської імперії

незалежна суверенна держава під протекторатом Швеції.

І. Мазепа був захисником інтересів України, Карл XII – “покровитель і протектор України”

влада поділяється на 3 гілки: законодавчу (Генеральна рада), виконавчу (гетьман і генеральна старшина) та судову (Генеральний суд)

Ответ:
пучкаек
пучкаек
30.05.2023 08:10

Доля України у майбутньому за Конституцією П. Орлика повинна бути:

1. мати автономний устрій;

2. влада поділяється на 3 гілки: законодавчу (Генеральна рада), виконавчу (гетьман і генеральна старшина) та судову (Генеральний суд);

3. незалежна суверенна держава під протекторатом Швеції.

Такі положення зумовлені тогочасними історичними обставинами і прагненням до збереження незалежності України в умовах амбіцій Російської імперії та шведського королівства.

0,0(0 оценок)
Ответ:
kotdv75
kotdv75
30.05.2023 08:10

Відповідь: Мати автономний устрій


Незалежна суверенна….


Влада поділяється на….

Пояснення:

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: История
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?