В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
refdiamond
refdiamond
20.09.2020 08:13 •  История

Опишите жизнь среднестатистической женщины в годы войны в виде письма на фронт, охарактеризо изменение социального статуса женщины в обществе, стратегию выживания в условиях войны, особенности б личные переживания. проходим мы Первую Мировую

Ответ:
astatined
astatined
28.09.2021 22:00

я жінка у який пішов чоловік і син на фронт. Коли все це сталося я не знала що робити і як жити, всі хлопці в моїй родині пішли на війну і мені доводилося якось виживати. перша зміна в жіночій культурі яке я помітила - це те що тепер треба працювати на віробніцтвi. Так само тепер мені і всім жінкам доводилося рапоряжатся своїми фінансами. Було по початку не зрозуміло як мені працювати і займатися домашніми справами, але з часом я звикла робити це після роботи. Одного разу коли я їхала за продуктами я помітила що водій жінка, я по початку здивувалася цьому і якщо чесно навіть трохи страшно було, але ми доїхали без проізшествія. так само в магазині де я брала одяг я побачила новий одяг наприклад ті ж штани, але найбільше мене здивували спідниці які були коротше звичайного, коли я одягла їх я відчула себе якось неправельно, немов би я занепалої жінкою, але побачивши ще таких же жінок у мене впевненість навіть піднялася і навіть в якийсь момент ці наряди стали мені більше старих подобається. А якщо все в крации, то жінка тепер була рівними з чоловіками

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: История
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?