В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
nasi
nasi
19.07.2021 21:55 •  История

Чому держави, що існували на півострові Індостан, не відзначилися внутрішньою стабільністю? Дайте розгорнуту відповідь.​

Ответ:
muslima2003
muslima2003
03.07.2021 23:30

Півострів Индостан - найбагатший регіон зі складною й бурхливою історією. Тут зароджувалися великі релігії, виникали й валилися імперії, але зі століття в століття зберігалася неминуща самобутність індійської культури. Протягом багатьох століть усю територію півострова займала Прадавня Індія, і тільки в 1947 р. відбувся її розділ на чотири незалежні держави - Індію, Пакистан, Бангладеш і Шрі-Ланку (колишній Цейлон).

Близько 2500 г. до н.е. у долині Інду зародилася одна з найдавніших у світі цивілізацій. Вона зводила із цегли більші, відмінно сплановані міста з водопроводом і створила піктографічну писемність, яку поки не вдалося розшифрувати. Тому наші знання про индской культурі досить обмежені. Її стрімкий занепад ок. 1750 г. до н.е. був, очевидно, викликаний природною катастрофою, через що Індія на добру тисячу років залишилася без писемності

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: История
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?