В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
muravyov1910
muravyov1910
04.02.2022 18:08 •  История

1. чому терор в першу чергу застосовувався проти інтелігенції 2.З якою метою радянська влада проводила компанії із закриття храмів і церков ?Яким були методи антирелігійної боротьби?​

Ответ:
mrgrabik
mrgrabik
27.03.2021 17:20

1. Тому що в ентилегенцію входило більшість чть студентів

2.тому що під церковською владою було багато людей, які вірили і не хотіли підкорятися правителям

0,0(0 оценок)
Ответ:
милка326
милка326
27.03.2021 17:20

1.

Інтелігенція - найбільш освічена частина суспільства. Вона має свої погляди стосовно всіх дій влади і пропагує їх серед решти. Тому інтелігенція є потенційно небезпечним  для влади населення. До речі, так відбувалося тоді, так само відбувається і нині.

2.

Радянська влада закривала і руйнувала храми тому, що створила власну "віру" і власних "богів". Цією вірою був соціалізм-комунізм, а богами - Ленін-Сталін. Методи були такі: антирелігійна пропаганда, заборона здійснення релігійних обрядів для комсомольців та комуністів, руйнування та закриття храмів, політичне переслідування та вбивства священиків.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: История
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?