В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
pyataevadasha
pyataevadasha
18.02.2023 03:12 •  История

Чи була закономірним явищем поява такого короля , як Людовік XIV? У чомупроявлялася криза француського абсолютизму?

Ответ:
Xadice12345
Xadice12345
10.01.2021 05:36

Можливо так,адже ,якби цей король не з*явився,то Канада та о. у Вест-Індії залишилися б за владою Франції.Завжди говорив *держава це- я*,тим самим мав одноосібну владу, прагнув сильної і неподільного /царювання/.

Криза абсолютизму проявлялася у нездатності адміністративної єдності Франції та також політичної єдності.Загалом Франція користувалася бюрократним апаратом,лише деякі області користувалися правилами самоврядування.Вищі люди за станом,королі ,продавали місця мерів.Була велика безправніть,особливо накази в запечатаних конвертах.Зовнішня політика падала через недбалість Людовіка,він весь свій вільний час віддавав розвагам,не слідкуючи за перспективами Франції.Виникало загострення з Англією,а саме торгових та колоніальних протиріч.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: История
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?