В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
stasamaca
stasamaca
06.08.2020 19:30 •  История

Який із регіонів( півнійчний або південний) у першій половині 19-го століття США розвиватиметься активніше а який — ні, чому?

Ответ:
Каримончик
Каримончик
26.11.2020 22:37

Північний

Уявімо собі Південь США-там розвинене плантаційне господарство і рабство. На півночі жили англійські капіталісти і ніякого рабства не було. Це було основною відмінністю між Півднем і північчю.  

Так, південь США був більш традиційним, становим, патерналістським. Іншими словами, на півдні рабовласництво отримало нове дихання через те, що був попит на бавовну і текстильна промисловість обіцяла активно розвиватися. Виготовлення та обробка в сукупності з дешевою робочою силою було відомим секретом економічного успіху. Через подібні етапи розвитку на півдні сформувалися такі особливості нової відмінної від Північної культури як аристократизм, патріархальність, стан. На півдні процвітала соціальна нерівність і расизм. Темношкіре населення не вважалося людьми і не мало прав, що сформувало особливу культуру і у пригноблюваного населення – боротьбу за права, за свободу, танці, розкутість, внутрішня свобода.  

Північ США розвивався іншим чином. Тут розвивався торгово-промисловий сектр

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: История
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?