В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
svetokot2005
svetokot2005
10.12.2021 10:02 •  История

Якими методами англійці здійснювали колоніальну експлуатації індійського народу в першій половині 19 століття?​

Ответ:
2003lyuba
2003lyuba
14.10.2020 11:15

ответ: щоб захопити родючі землі багаті торгові і ремісничі міста Підкорити працелюбний індійський народ англійців використовували різні засоби: військову силу дипломатичні маневри хитрощі підкупи знаті паралельно із формуванням території ішла вироблення і вдосконалення колоніальної системи експлуатації природних і людських ресурсів Індії і що на першому етапі захоплення індійський території у 18 столітті англійські купці вивозили звідти золото коштовне каміння прянощі і перетворили їх на капітальне будівництво фабрик і заводів у самій Англії то наступні десятиріччя дедалі більше інтерес становили природні ресурси Індії ,англійці стимулювали їх тим що давали їм змогу вставати оптовикам при закупівлі сировини і експлуатації до Британії

Объяснение:

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: История
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?