В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
azzitop
azzitop
02.02.2021 10:36 •  История

Що було подібного А що відмінного у ставленні до невільників рабів у країнах стародавнього світу???
ДО Т
БУДЬ ЛАСК​

Ответ:
ашпшплщ
ашпшплщ
14.10.2020 06:44

1. Яким було становище рабів у Римі?

Основним джерелом рабства в Римі були війни, під час яких захоплювали десятки, а іноді сотні тисяч рабів-військовополонених. Другим джерелом було піратство. Пірати нападали на судна, прибережні області, а захоплених людей продавали в рабство. Третім джерелом рабства було боргове право. Щоправда, із 326 р. до н. е. продавати римських громадян у рабство за борги було заборонено, однак у провінціях лихварі та відкупщики все одно це робили з боржниками-негромадянами. Четверте джерело рабства - це природне збільшення кількості рабів. Діти, народжені від рабині, вважалися власністю того, кому належала мати.

Объяснение: я извеняюсь если не правельно написал

Я русский

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: История
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?