В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
DonP3dro
DonP3dro
26.09.2020 00:42 •  История

9клас,практичне заняття,ответьте на 5-6 рядків. чому прагнення автономії було панівним напрямком в українському русі в надніпрянській україні

Ответ:
Птичка04
Птичка04
07.06.2020 19:48

ответ:бо це українці

Объяснение:В цілому що західна Україна, що наддніпрянщина хотіла автономії. Вони хотіли щоб нас прийняли як народ який має свою мову, культуру. Перша українська громада була у Петербурзі (1859,Костомаров, Білозерський, Куліш, Шевченко). Громада важала що їхнім основним завданням є поширення освіти та пробудження національної свідомості народу. Росія цього не хотіла і 17тр 1876 Олександр 2 написав емський указ в якому заборонив видання творів українською ,школи, театр вистави, вид газети тощо. Потім брацтво тарасівців 1891-1893 виступали за соборну самостійну Україну.

Під час революції 1905-1907 проводились українські рухи : перша "Просвіта",видання україномовних газет "Хлібороб","Громадянська думка". Під час першої війни Союз визволення України були за створення самостійної Української держави.

Тож, українці хотіли бути автономними ще з 18-19 століття і лише 1991 року їм це вдалося.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: История
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?