В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
буря4
буря4
30.07.2021 07:12 •  География

Назвіть причини , через які австралія є найсухішим материком на землі.

Ответ:
MiladKowalska
MiladKowalska
18.09.2019 18:10
Справа в тому, що більша частина материка перетнула південний тропік і  лежить в тепловому, жаркому поясі. це основна причина того, що австралія самий сухий материк. саме тому весь «секрет» в її кліматичному розташуванні. крім цього, австралія являється самою посушливою частиною землі, тому що східна її сторона закрита трансатлантичним хребтом і горами. на материку водних ресурсів дуже мало: тут розташувались тільки одне озеро ейр та одна річка бердекін. решта території це пустелі та степи. ще можна виділити відокремленість та віддаленість материка від решти населених континентів на значній відстані. лише північні острівні архіпелаги разом з їх внутрішніми морями пов’язані з територією південно-східної  азії. австралія являється найменшим та найвіддаленішим куточком землі від решти населених материків. звідси і пішла його інша назва: «південна земля». він разом із прилеглими до нього островами повністю розташувався у південній частині планети.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: География
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?