В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
провпр
провпр
23.07.2020 00:44 •  География

напишіть висновок про те якою має бути взаємодія людини і природи щоб зберегти нашу планету придатною до життя​

Ответ:
милкаshow
милкаshow
30.06.2021 19:58

Екологічна криза спричинила загибель сотень малих річок, забруднені Чорне й Азовське моря, пере­творилися на стічні брудні «відстійники» дніпровські та інші водосховища, ставки й озера. Задихаються від про­мислових і транспортних забруднень міста, знищують­ся ліси, виснажуються орні землі. Як дамоклів меч на­висла над Україною (а може, й над усім світом) Чорно­бильська АЕС. Смертність населення України переви­щує народжуваність, тобто під загрозою опинився ге­нофонд нації.

Усім нам, мешканцям невеликої, прекрасної, але вкрай переобтяженої шкідливими плодами людської діяльності планети, необхідно почати діяти. Ми мусимо активно рятувати природне середовище, зберігати й «ремонтувати» свій дім, колись прекрасний, який почав розвалюватися з нашої ж вини. Але робота ця - над­звичайно складна, важка, відповідальна. І вона лише тоді дасть позитивні наслідки, коли ми виконуватимемо її не тільки сумлінно, з душею і серцем, але, що дуже важливо, професійно, грамотно, з урахуванням законів природи.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: География
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?