В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
KopolbEnufaHtuy
KopolbEnufaHtuy
01.09.2020 08:07 •  Физика

Написать полное решение и ответ. Сколько серебра осело на катоде электролизной установки, если процесс длился 20 мин, а сила тока была 25А? (Электрохимический эквивалент для никеля 0,3мг/Кл)

Ответ:
PRI3E
PRI3E
30.05.2023 07:12

Можна ЛУТЧИЙ ОТВЕТ

Для розрахунку кількості осадженого на катоді серебра використаємо формулу:

маса осадженого металу = I * t * E

де I - сила струму (в амперах),

t - час (в секундах),

E - електрохімічний еквівалент металу (в г/Кл).

Згідно з умовою, сила струму I = 25 А, а час t = 20 хвилин = 20 х 60 секунд = 1200 секунд.

Електрохімічний еквівалент для срібла нам не наданий, але наданий для нікелю. Тому спочатку ми повинні перетворити електрохімічний еквівалент нікелю в г/секунду, а потім досягти г/Кл.

Електрохімічний еквівалент для нікелю = 0,3 мг/Кл = 0,3 г/1000 Кл = 0,0003 г/Кл.

Тепер, застосувавши формулу, ми отримаємо:

маса осадженого серебра = 25 А * 1200 с * 0,0003 г/Кл

розраховуючи, отримуємо:

маса осадженого серебра = 9 г

Отже, на катоді електролізної установки осіло 9 г серебра після 20 хвилин процесу зі струмом 25 А.

Объяснение:

Якось так

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Физика
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?