В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык

Логіка. поспішиш - людей насмішиш. хто не поспішає той може запізнитися.Значить,або не встиг,або не насмішив.​

Ответ:
muharadjab
muharadjab
18.03.2021 19:10

відповідь:...

л-логічно

0,0(0 оценок)
Ответ:
rachik141516
rachik141516
18.03.2021 19:10

Жила-була дівчинка Маша. Якось раз запросили її подружки в кіно, а у неї задачка з математики не вирішена. Завдання було таке: "П'ять хлопців поділили порівну між собою 30 яблук.Скільки дісталося кожному?". Часу залишалося мало, і Маша швидко-швидко порахувала на калькуляторі. Дивиться, а відповідь якась дивна, не буває так. Звідки взялося у кожного по 150 чблок, якщо їх всього 30 було? "Ну і гаразд!",- сказала Маша і побігла в кіно.

Наступного дня вчителька зібрала завдання. Подивилася вона на машино завдання, похитала головою. "Чоо ж ти, Машенька, не подумала як слід?, "- запитала вона. Завдання, то проста.Звідки взялося 150 яблук?Весь клас розсміявся, а Маша почервоніла від сорому.Вона вже зрозуміла,що поділити потрібно було, а не помножити.Правильно кажуть:"Поспішиш - людей насмішиш".

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Другие предметы
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?