В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
dimonst
dimonst
08.11.2022 03:22 •  Биология

Чи можна вважати гіпервітаміноз корисним для організму? чому?

Ответ:
Еленаелец77
Еленаелец77
06.10.2020 13:02
Не можна тому що багато вітамінів дуже шкідливо для організму.  Наприклад, дуже багато вітаміну С - буде все тіло чухатись або висип.
0,0(0 оценок)
Ответ:
bolatbekaliya
bolatbekaliya
06.10.2020 13:02
Гіпервітаміно́з — хвороби, що виникають при надмірному надходженні вітамінів в організмі людини.

Гіпервітаміноз ретинолу (А) викликає тяжкі розлади обміну речовин, травлення, недокрів'я.

При гіпервітамінозі холекальциферолу (D3) вітамін D3 починати діяти як отрута, порушується жировий обмін, відбувається втрата маси тіла, різко підвищується вміст Са і Р в крові та надлишкове відкладення їх у кістах, нирках, кровоносних судинах, серці.

При гіпервітамінозі аскорбінової кислоти (С) проявляються:

алергійні реакції у вигляді висипів на шкірі, безсоння, кровотечі через підвищення ламкості капілярів;
великі дози сприяють утворенню адреналіну, що підвищує дратівливість, конфліктність особи;
у мегадозах аскорбінова кислота перетворюється на щавлеву, що призводить до відкладання її солей і утворення каменів у нирках.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Биология
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?