В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
amamam009
amamam009
17.05.2022 23:43 •  Биология

Вивчивши анотомію людини мені потрібно написати що є головним для мене.. для чого потрібні мені знання? висновок.

Ответ:
Naychpok
Naychpok
20.07.2020 12:22
Анатомія людини - одна з біологічних наук про будову людського тіла. Анатомія і фізіологія є основою для таких наук як медицина, валеологія, гігієна. Вивчаючи анатомію, я дізнався багато такого, про що раніше не здогадувався. Мені відкрився світ органів та їх систем, світ тканин і клітин. Пізнаючи цю науку крок за кроком, я зрозумів, що анатомічні знання конче необхідні у повсякденному житті, наприклад, щоб зрозуміти як правильно підібрати собі одяг, чи не нашкодити своїй поставі. Також мені легше стало малювати людей, оскільки мені відома не лише зовнішня, а і внутрішня будова людини.
Анатомія людини - цікава наука, яка допомагає осягнути всю складність будови людського організму, створеного Богом.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Биология
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?