В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
lenamarydina
lenamarydina
29.12.2021 17:36 •  Биология

• Уже декілька років поспіль Усесвітній фонд природи проводить міжнародну акцію «Година Землі». В остан-
ню суботу березня в призначений час люди в різниХ
країнах світу на годину вимикають світло й
міркуй, навіщо це роблять. Що мають на меті організатори акції?
електроприлади. Поміркуй навіщо це роблять що мають на меті організатори акції?

Ответ:
zverok21rus
zverok21rus
30.05.2023 20:38

ответ:Організатори акції "Година Землі" мають на меті звернути увагу людей на проблему зміни клімату та необхідність бережливого використання ресурсів планети. Вимикання світла та електроприладів на годину символізує відмову від зайвого енергоспоживання, яке призводить до збільшення викидів парникових газів та негативного впливу на клімат. Ця акція нагадує нам про необхідність енергоефективності, використання відновлюваних джерел енергії та збереження природних ресурсів. Вимикаючи світло, ми сприяємо зменшенню вуглецевого сліду та робимо світ трохи чистішим для майбутніх поколінь.

Объяснение:

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Биология
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?