В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
prus3109Серж
prus3109Серж
07.02.2022 21:50 •  Биология

Яка кількість енергії вивільняється внаслідок відщеплення від АТФ залишку ортофосфатної кислоти?

Ответ:
elizaveta1705fomina
elizaveta1705fomina
30.05.2023 11:56

При відщепленні від АТФ залишку ортофосфатної кислоти (Pi) вивільняється енергія у вигляді гідролізу. Конкретна кількість енергії, що вивільняється, залежить від умов реакції (температура, pH тощо), але загальна реакція має вигляд:

ATP + H2O → ADP + Pi + енергія

Для однієї молекули АТФ вивільняється близько 30,5 кДж/моль енергії при гідролізі ортофосфатної групи. Тому для визначення кількості енергії, що вивільняється при відщепленні залишку Pi, потрібно знати кількість молекул АТФ та Pi, що беруть участь у реакції.

Якщо ми знаємо кількість моль АТФ та Pi, то можемо обчислити кількість енергії, що вивільняється за формулою:

Е = 30,5 кДж/моль × n,

де n - кількість молей Pi, що відщеплюються.

Якщо конкретні дані не вказані, то ми не можемо точно відповісти на запитання.

Объяснение:

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Биология
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?