В
Все
У
Українська література
Г
Геометрия
Д
Другие предметы
Э
Экономика
Г
География
О
ОБЖ
М
Математика
М
МХК
Х
Химия
Қ
Қазақ тiлi
Л
Литература
У
Українська мова
О
Обществознание
Ф
Физика
А
Английский язык
А
Алгебра
И
История
Б
Беларуская мова
Б
Биология
М
Музыка
П
Право
И
Информатика
П
Психология
В
Видео-ответы
Н
Немецкий язык
Ф
Французский язык
О
Окружающий мир
Р
Русский язык
oksanaverner00
oksanaverner00
25.08.2020 22:06 •  Биология

Який режим роботи (статичний чи динамічний) швидше спричиняє втому? Поясни, чому?

Ответ:
arsigonin
arsigonin
01.01.2021 17:46

Статична робота більш втомлює, ніж динамічна, так як визначається безперервним і інтенсивним потоком імпульсів від пропріорецепторів м'язів в ЦНС.

Статична робота більш втомлює, ніж динамічна, оскільки напруга м'язів триває безперервно без пауз, не допускаючи їх відпочинку, крім цього, при статичній роботі кровообіг в працюючих м'язах утруднено.. .

Статична робота більш втомлива, ніж динамічна. При динамічній роботі завдяки чергуванню процесів скорочення і розслаблення м'язів останні вони відпочивають.

Статична робота більш втомлює для організму і для м'язів в порівнянні з динамічної тієї ж інтенсивності і тривалості, так як при статичній роботі відсутня фаза розслаблення м'язів, під час якої можуть поповнитися запаси речовин...

0,0(0 оценок)
Ответ:
margo2200078
margo2200078
01.01.2021 17:46

Динамічний

Тому що до динамічного людина ще не звикла а до статичний це звичайний режим до якого людина вже звикла і вона втомлюється

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Биология
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?